Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Doc Mastic x 60 capsuli

  Производител: DOC PHARMA
  Doc Mastic - природен пристап во третман на Helicobacter pylori, чир во желудникот и чир во дуоденумот,воспалително заболување на цревата (IBD), кандида.
  857,00 ден
  i h
  *
  *
  *