Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Doc Natural Herbal Syrup за возрасни

  Производител: DOC PHARMA
  Doc Natural Herbal Syrup за возрасни - природен билен сируп за возрасни со мед од мајчина душичка од Крит (Thyme honey Crete), бел слез (Althaea officinalis), витамин Ц (аскорбинска киселина), есенцијално масло од оригано од Крит (Origanum dictamnus/dittany of Crete),есенцијално масло од морач (Foeniculum vulgare), есенцијално масло од лимон (Citrus lemon).
  339,00 ден
  i h
  *
  *
  *