Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Doc Natural Herbal Syrup за деца

  Производител: DOC PHARMA
  Doc Natural Herbal Syrup за деца- природен билен сируп за деца со мед од мајчина душичка од Крит (Thyme honey Crete), витамин Ц, бел слез (Althaea officinalis), есенцијално масло од морач (Foeniculum vulgare), есенцијално масло од лимон (Citrus limon).
  324,00 ден
  i h
  *
  *
  *