Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DOC PHARMA

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Doc Aloe Vera 250ml

  Doc Aloe Vera 250ml

  Doc Aloe Vera - Органски Алое Вера гел (barbadensis miller) со 99,7% чистота на алое вера гел и висока концентрација (200:1) 100% алое вера гел во секоја доза, збогатен со витамин Е, Цинк и Биотин.
  660,00 ден
  Слика на Doc B-Complex 30 tableti

  Doc B-Complex 30 tableti

  Doc B-Complex ги содржи сите есенцијални Б витамини во 1 таблета. Витамин Б-комплекс не се однесува на 1, туку 8 различни витамини.
  300,00 ден
  Слика на Doc Coenzyme Q10 -збогатен со витамин Б6 и биотин x 30 tableti

  Doc Coenzyme Q10 -збогатен со витамин Б6 и биотин x 30 tableti

  Doс Coenzyme Q10 висококвалитетен додаток во исхрана кој одржи Коензим Q10 (CoQ10), збогатен со Витамин Б6 и Биотин.
  540,00 ден
  Слика на Doc Collagen 250ml

  Doc Collagen 250ml

  Doc Collagen 250ml - сертифициран хидролизиран колаген тип-I кој доаѓа од чист, природен извор на риба, збогатен со хијалуронска киселина, витамин Б комплекс (Б1, Б2, Б5 и Б6), Биотин (Витамин Б7), витамин Ц, минерали Цинк и Бакар.
  1.326,00 ден
  Слика на Doc Hair x 30 tableti

  Doc Hair x 30 tableti

  Doc Hair - специјално формулиран за да обезбеди витални хранливи материи потребни за здрава коса.
  676,00 ден
  Слика на Doc Hyaluronic acid 50ml SET 1+1

  Doc Hyaluronic acid 50ml SET 1+1

  Doc Hyaluronic 50ml- 95% чиста хијалуронска киселина, произведенa по пат на Био-ферментација на микроорганизми и не содржи животински елементи.
  2.252,00 ден
  Слика на Doc Magnesium x 60 tableti

  Doc Magnesium x 60 tableti

  Doc Magnesium-Магнезиумот е клучен минерал што му е потребен на човечкотот тело за одржување на целокупното здравје.
  290,00 ден
  Слика на Doc Mastic x 60 capsuli

  Doc Mastic x 60 capsuli

  Doc Mastic - природен пристап во третман на Helicobacter pylori, чир во желудникот и чир во дуоденумот,воспалително заболување на цревата (IBD), кандида.
  857,00 ден
  Слика на Doc Multivitamin Man x 30 tableti

  Doc Multivitamin Man x 30 tableti

  Doc Multivitamin Man содржи уникатна комбинација на витамини, минерали и микроелементи со што се задоволуваат дневните потреби на витамини и минерали.
  325,00 ден
  Слика на Doc Multivitamin Woman x 30 tableti

  Doc Multivitamin Woman x 30 tableti

  Doc Multivitamin Woman содржи уникатна комбинација на витамини, минерали и микроелементи со што се задоволуваат дневните потреби на витамини и минерали.
  289,00 ден
  Слика на Doc Natural Herbal Syrup за возрасни

  Doc Natural Herbal Syrup за возрасни

  Doc Natural Herbal Syrup за возрасни - природен билен сируп за возрасни со мед од мајчина душичка од Крит (Thyme honey Crete), бел слез (Althaea officinalis), витамин Ц (аскорбинска киселина), есенцијално масло од оригано од Крит (Origanum dictamnus/dittany of Crete),есенцијално масло од морач (Foeniculum vulgare), есенцијално масло од лимон (Citrus lemon).
  339,00 ден
  Слика на Doc Natural Herbal Syrup за деца

  Doc Natural Herbal Syrup за деца

  Doc Natural Herbal Syrup за деца- природен билен сируп за деца со мед од мајчина душичка од Крит (Thyme honey Crete), витамин Ц, бел слез (Althaea officinalis), есенцијално масло од морач (Foeniculum vulgare), есенцијално масло од лимон (Citrus limon).
  324,00 ден
  Слика на Doc Vitamin C 500mg x 30 таблети

  Doc Vitamin C 500mg x 30 таблети

  Doc Vitamin C е додаток во исхраната кој содржи 500мг аскорбинска киселина.Doc Vitamin C е во форма на таблети со продолжено ослободување.
  230,00 ден
  Слика на DOC MSM & GLUCOSAMINE

  DOC MSM & GLUCOSAMINE

  ДОДАТОК ВО ИСХРАНА , ЗА ЗГЛОБОВИ И СВРЗНО ТКИВО
  635,00 ден
  Слика на DOC MSM & C x 60 TBL

  DOC MSM & C x 60 TBL

  ДОДАТОК ВО ИСХРАНА СО МСМ И ВИТАМИН Ц , ЗА НАМАЛУВАЊЕ ВОСПАЛЕНИЕ И ИНФЛАМАЦИЈА НА ЗГЛОБОВИ И СВРЗНИ ТКИВА.
  625,00 ден
  Слика на DOC IRON ADVANCED X 60 TBL

  DOC IRON ADVANCED X 60 TBL

  Doc Iron Advanced напредна формула со висока содржина на железо, збогатена со витамини Б2, Б6, Б12, фолна киселина и витамин Ц. За поддршка на хематопоеза, за високо ниво на енергија во организмот и нормална функција на имунитетниот систем
  1.060,00 ден
  Слика на DOC OMEGA-3 X 30 CAPS

  DOC OMEGA-3 X 30 CAPS

  Doc Omega 3 содржи висока концентрација на природни Омега 3, со особено висока концентрација на најважните масни киселини EPA (Eicosapentaenoic Acid) и DHA (Docosahexaenoic Acid), во оптимална чиста и потентна форма. Овие два типа на масни киселини најчесто се присутни во помрсниот вид на риба како на пример лосос, сардина или скуша.
  439,00 ден
  Слика на DOC BETA GLUCANS X 60 TABL

  DOC BETA GLUCANS X 60 TABL

  Doс Beta Glucans додаток во исхрана со Бета глукани 1 и 3 (од квасец) добиен од клеточниот зид на квасец со висока концентрација 250 mg во една таблета
  750,00 ден
  Слика на DOC VITAMIN D3 1000IU X 60TABL

  DOC VITAMIN D3 1000IU X 60TABL

  Doc Vitamin D3 1000 IU– 60 таблети додаток во исхраната кој содржи витамин Д3, за силни коски и јак имунолошки систем. Храна за посебни медицински намени
  285,00 ден
  Слика на DOC OMEGA 3-6-9 X 30TABL

  DOC OMEGA 3-6-9 X 30TABL

  Doc Omega 3 6 9 e премиум мешавина од Омега 3, 6 и 9, есенцијални масни киселини кои се добиени од рибино, ленено и сончогледово масло. Овие есенцијални масти се потребни за неколку физиолошки функции и треба да бидат дел од нашата исхрана, бидејќи телото не може да ги прави самостојно.
  315,00 ден
  Филтри Close
  Min: 230,00 ден Max: 2.252,00 ден
  ден230 ден2252