Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DOPELHERZ brusnica+tikvax30cap

  Производител: QUEISSER PHARMA
  Капсули кои во својот состав имаат екстракт од брусница и семе од тиква, како и витамин Ц и селен кои ја помагаат нормалната функција на имунолошкиот систем.Идеално решение за уринарни инфекции и воспаленија како и при проблеми со простата.
  659,00 ден
  i h
  *
  *
  *