Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DOPELHERZ CALCIUM+D3 tbl.x 30

  Производител: QUEISSER PHARMA
  Калциумот, витаминот Д3 и витаминот К се присутни во Doppelherz aktiv Calcium + D3 таблетите и претставуваат идеална комбинација за достигнување на дневна доза на калциум и обезбедување оптимална интеграција на калциум во коските.
  585,00 ден
  i h
  *
  *
  *