Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DOPELHERZ HYALURON X 30CPS

  Производител: QUEISSER PHARMA
  HYALURON КАПСУЛИ ЗА ЗДРАВА И ВИТАЛНА КОЖА.Капсули со 70 mg хијалуронска киселина, 30 mg коензим Q10 и витамин Ц кои придонесуваат за нормалното формирање на колагенот и за нормална функција на кожата. Биотин + цинк одат во прилог на одржувањето на нормалната и здрава кожа.
  1.170,00 ден
  i h
  *
  *
  *