Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DOPELHERZ L-ARGININ 500 X 30 CPS

  Производител: QUEISSER PHARMA
  L- ARGININ 500, аминокиселина за здраво и цврсто тело но и поголема моќ.Одржува нормален крвен притисок,Врши вазодилатација, поттикнување на крвната циркулација, Го создава азотниот оксид,Го потпомага ослободувањето на хормонот за раст,Го намалува лошиот холестерол,Го подобрува имунолошкиот систем.
  793,00 ден
  i h
  *
  *
  *