Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DOPELHERZ MEN ACTIVE X30 CPS

  Производител: QUEISSER PHARMA
  DOPPELHERZ MEN ACTIVE е уникатен производ наменет за мажи кои страдаат од еректилна дисфункција, инфертилитет, намалено либидо.Го поттикнува либидото кај мажите,Ја зголемува репродуктивноста кај мажите (ја поттикнува сперматогенезата и учествува во создавање на оптимален број на сперматозоиди со правилна анатомско-морфолошка градба физиологија и вијабилност),Ја намалува анксиозноста, стресот и депресијата.
  828,00 ден
  i h
  *
  *
  *