Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DOPELHERZ Zn+Se+vitC DIRECTx20

  Производител: QUEISSER PHARMA
  Immuno Direct микро гранули со вкус на портокал, со цинк, селен и витамин Ц за поддршка на нормалната функција на имунолошкиот систем во прилог на аминокиселината хистидин.Состојките присутни во Immuno Direct придонесуваат за нормална функција на имунолошкиот систем и ги штитат клетките од оксидативен стрес.
  468,00 ден
  i h
  *
  *
  *