Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DOPPEL HERZ VITAL TONIK 750ml

  Производител: QUEISSER PHARMA
  VITAL TONIK-ПРЕПАРАТ ЗА ЦЕЛОКУПНО ВИТАЛНО ЗДРАВЈЕ.Уникатна комбинација на полифеноли,ресвератол и биофлавоноиди, збогатени со Б витамини, магнезиум и железо.Примена:кардиоваскуларен систем - нервен систем,го јакне имунитетот,стрес,хроничен замор,анемија,го намалува холестеролот,го намалува високиот крвен притисок.
  1.597,00 ден
  i h
  *
  *
  *