Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DR.THEISS NEVENOV SPECIJALEN KREM 50ml

  Производител: DR.THEISS
  Д-р Тајс Невенов специјален крем.Помага при благи воспаленија на кожата и при заздравување на површински рани.Се нанесува на болното и повредено место повеќе пати на ден во тенок слој.Кремот не е масен и не ја оштетува облеката.
  244,00 ден
  i h
  *
  *
  *