Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  EAU THERMALE BEBE 1st. CHANGE CREAM 100ml

  Производител: URIAGE
  Крем за секојдневна употреба,спречува црвенило и ја штити кожата во пеленската регија.Создава невидлив,немасен,заштитен слој.Употреба: се нанесува дебел слој на чиста и сува пеленска регија во тек на менување на пелените кај новороденчиња и бебиња.
  479,00 ден
  i h
  *
  *
  *