Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  EAU THERMALE BEBE 1st. CRADLE CAP CARE CREAM 40ml

  Производител: URIAGE
  Крем против теменици.Се препорчува за лице и скалп кај новороденчиња и бебиња.Упореба: Нанесете на главата на бебето,оставете го преку ноќ и наутро темелно измијте ја со шампон.
  425,00 ден
  i h
  *
  *
  *