Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  EAU THERMALE BEBE 1st CU-ZN SPRAY 100ml

  Производител: URIAGE
  Спреј со бакар и цинк,ја ублажува иритацијата,ја прочистува и ја обновува кожата на лицето и телото на бебиња како и во делот на пеленската регија.Одлично се апсорбира,лесно се нанесува и пријатен е за користење.
  854,00 ден
  i h
  *
  *
  *