Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  EAU THERMALE SILKY BODY LOTION 200ml

  Производител: URIAGE
  Лосион за 24h хидратација,за сува и чувствителна кожа.Овој нежен лосион за тело брзо навлегува во кожата,интензивно ја хидрира и омекнува.Се користи секојдневно после капење.Брзо се впива,не лепи.
  650,00 ден
  i h
  *
  *
  *