Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  EAU THERMALE WATER SERUM 30ml

  Производител: URIAGE
  Хидрантен серум за дехидрирана кожа.Навлажнува,регенерира,осветлува и обезбедува 24h хидратација.Нанесете наутро и/или навечер на целото лице пред да го нанесете дневниот крем на претходно исчистена и сува кожа.
  1.010,00 ден
  i h
  *
  *
  *