Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI ALOE VERA GEL PURO 100ml

  Производител: ESI
  99,9% чист алое вера гел.Дава ублажувачки и хидратантен ефект.Наменет за бебешка кожа(пеленски дерматит),корисен во случаи на иритации,црвенила ,изгореници по сончање,по бричење,деполирање,убоди од инсекти.
  287,00 ден
  i h
  *
  *
  *