Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI CRANBERRY CYST X16 KESI

  Производител: ESI
  Природно решение за добросостојба на уринарниот систем. Диетески додаток со титрирани екстракти од брусница, мечкино грозје, златица и зелен чај.Екстрактот од брусница ја помага функцијата на уринарните патишта и дренажата на телесните течности.Екстрактите од мечкино грозје и златица помагаат за добрата физиолошка состојба на уринарните патишта и го зајакнуваат нашето тело против надворешни влијанија.Екстрактот од зелен чај помага за излачување на вишокот течности.
  560,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *