Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI FERMENTAL x15 cps

  Производител: ESI
  Препарат на база на Лактобацилус (2 милијарди гастрозаштитени млечни ферменти од 5 различни видови), витамини од групата Б и екстракт од алое, се користи како средство против дијареа, за регулација на цревната флора пореметена со употреба на антибиотици или неадекватна исхрана.
  178,00 ден
  i h
  *
  *
  *