Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI GINKOMAX tbl.x30

  Производител: ESI
  Диетески додаток корисен за подобрување на трофизмот на микроциркулацијата, посебно на церебрално ниво. Концентриран препарат на гинко, една таблета содржи 80мг.гинкофлавоноиди и 200мг стандардизиран прашок од листот на гинко. Примена:За подобрување на микроциркулацијата, меморијата и когнитивната функција.
  218,00 ден
  i h
  *
  *
  *