Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  MELATONIN PURA x 30 микротаблети

  Производител: ESI
  Диетески додаток корисен за подобрување на физиолошкиот одмор и регулирање на ритамот сон/будност. Корисен при несоница предизвикана од промена на временски зони или недостаток на оваа природна состојка во организмот. Делува како инфламаторен суспресор и супресор на оксидативен стрес. Поради овие ефекти има импликација во патогенезата на COVID-19.
  SKU: 8008843010875
  168,00 ден
  i h
  *
  *
  *