Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI NO DOL 16 POCKET DRINK

  Производител: ESI
  Против болки и вкочанетост на зглобовите.Содржи и глукозамин хидрохлорид, хондроитин сулфат, манган, МСМ, ѓаволова канџа, екстракт од алое. Во практични кесички, монодози, во форма на раствор. Вкус на црвено јаболко.
  472,00 ден
  i h
  *
  *
  *