Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI NOGLIC x 30 tbl

  Производител: ESI
  Диетески додаток на база на сув екстракт од горчлива тиква, гимнема, алфа липоична киселина, цимет и хром погоден за намалување на нивото на глукоза во крвта.
  335,00 ден
  i h
  *
  *
  *