Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI PROPOLGOLA FORTE SPRAY 20ml

  Производител: ESI
  Концентриран хидроалкохолен спреј на база на прополис, стандардизиран на минимум 12% галангин и есенцијално масло од нане. При воспаленија на устата, болно грло, афти.
  285,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *