Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI PROPOLGOLA SPRAY 20ml

  Производител: ESI
  3% безалкохолен раствор на прополис со арома на мента, при воспаленија во усната шуплина, грлото и при афти
  270,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија
  Слика на XEMOSE CLEANSING SOOTHING OIL 500ml

  XEMOSE CLEANSING SOOTHING OIL 500ml

  Маслена купка 500ml за сува и многу сува кожа.Нежно ја чисти и измазнува кожата,ја штити од сушење и го смирува чешањето.
  916,00 ден