Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI PSYLLIOX x20 kesi

  Производител: ESI
  Psylliox Activ Fibra,додаток во исхраната од 100% природно потекло, со растителни влакна од испагула и сок од слива (богат со пектин и растителни влакна), корисен за физиолошка регулација и добросостојба на дебелото црево
  495,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *