Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ESI TUSSERBE x 16 poket drink

  Производител: ESI
  Гринделија, Бор, Тегавец и Исландски лишај, со прополис и Манука мед. Сирупот има опуштачко и смирувачко дејство на оро-фарингеалната мукоза и на тонот на гласот, корисен за функцијата на горниот респираторен тракт.
  432,00 ден
  i h
  *
  *
  *