Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Cantabria Labs

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на HELIOCARE 360 INVISIBLE SPRAY SPF50+ 200ml

  HELIOCARE 360 INVISIBLE SPRAY SPF50+ 200ml

  Транспарентен спреј со заштитен фактор 50.Единстевена формулација наменета за фото-имуно заштита од штетното дејство на УВА и УВБ зраците на сонцето,за сите типови на кожа.Спрејот ја обновува,храни и заштитува кожата.Истовремено се спречува појава на алергиски реакции на кожата.Не ја суши кожата.Се нанесува неколку пати во денот,пред изложување на сонце.
  1.169,00 ден
  Слика на HELIOCARE 360 PEDIATRICS TRANSPARENT SPRAY SPF50+ 200ml

  HELIOCARE 360 PEDIATRICS TRANSPARENT SPRAY SPF50+ 200ml

  Транспарентен спреј за деца со заштитен фактор 50.Единстевена формулација наменета за фото-имуно заштита од штетното дејство на УВА и УВБ зраците на сонцето,за сите типови на кожа.Спрејот ја обновува,храни и заштитува кожата.Истовремено се спречува појава на алергиски реакции на кожата.Не ја суши кожата.Се нанесува неколку пати во денот,пред изложување на сонце.
  1.169,00 ден
  Филтри Close