Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  FITALP ANTIRHEUMATIC OINTMENT 130ml

  Производител: FITOFARM
  Фиталп антиреума маст со природни состојки и природни етерични масла која помага при ревматски болки во зглобовите,при спортски повреди и болки при настинка.Природниот капсаицин заедно со камфорот нанесени надворешно на кожа помагаат во ослободувањето од болка на болното место каде што се нанесени.Се нанесува во тенок слој со втривање.
  269,00 ден
  i h
  *
  *
  *