Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  FITALP GEL 500ml

  Производител: FITOFARM
  Фиталп гелот е моќна комбинација на природни етерични масла инкорпорирани во воден гел.Употреба: при настинка,замор,мускулна затегнатост,воспаление на зглобови,реума,намалување на главоболка и болка во вратот,болки во стапалата.
  638,00 ден
  i h
  *
  *
  *