Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  FITALP KIDS BALSAM 50ml

  Производител: FITOFARM
  Фиталп балсам за деца,содржи етерично масло од еукалиптус,бор и камфор.Наменет за олеснување на симптомите при настинка кај деца над 4год.и кај возрасни.Го олеснува искашлувањето,го олеснува дишењето и ја подобрува состојбата при настинка.Се нанесува со втривање на градите и грбот неколку пати на ден,како и пред спиење на неоштетена кожа.Не смее да дојде во допир со слузокожа,очи и оштетена кожа.
  248,00 ден
  i h
  *
  *
  *