Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  FITALP SPORT MASSAGE OIL 150ml

  Производител: FITOFARM
  Фиталп спорт масло за масажа со природни состојки и природни етерични масла.Се употребува за намалување на болки во телото предизвикани од: спортски истегнувања и повреди,мускулна затегнатост од активни тренинзи,потоа при замор,воспаление на зглобови,при настинка,за телесна релаксација после физичка активност.Има пријатен мирис и лесно се нанесува.
  275,00 ден
  i h
  *
  *
  *