Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  FUCUSLINEA 24 POCKET DRINK

  Производител: ESI
  Дренира,спласнува,заситува.Сок за слабеење од растителни влакна обогатени со морска алга фукус, гуар, ананас, фруктоолигосахариди, зелен чај, портокал. По една кесичка наутро и попладне,пред оброк.
  490,00 ден
  i h
  *
  *
  *