Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  GALAFARM

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на IHTIGAL OINTMENT 20g

  IHTIGAL OINTMENT 20g

  Ихтиол маст за чиреви.Има антибактериско,кератопластично и противвоспалително дејство.Се употребува како ефикасно средство при кожни проблеми:чиреви,иритации,воспаленија,гребнатини и други кожни оштетувања.Се нанесува 1-2 пати дневно на потребното место.не смее да дојде во контакт со очи.Не смее да се нанесува на отворени рани.
  96,00 ден
  Филтри Close