Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  GELITA HEALTH

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на CH ALPHA OSTEO X 30 KESI

  CH ALPHA OSTEO X 30 KESI

  CH Alpha Osteo е продукт којшто врз база на оргинаторот FORTIBONE делува не само на ‘рскавицата туку и на органскиот дел на коската. Згора на тоа,комбинацијата плус со витамин Д, заедно со колагенскиот пептид специјално за коската го прави досега навистина уникатна и единствена комбинација.
  3.475,00 ден
  Слика на CH ALPHA PLUS viali x 30

  CH ALPHA PLUS viali x 30

  ЗА ЗГОЛЕМЕНА АКТИВНОСТ И НАМАЛЕНИ БОЛКИ ВО ЗГЛОБОВИТЕ.Содржи FORTIGEL, биоактивен колагенски пептид кој се складира во 'рскавицата и ја подобрува нејзината регенерација и екстракт од шипинка кој има анти-воспалително дејство и влијае брзо за намалување на болката.
  3.525,00 ден
  Слика на CH ALPHA VIALI X30

  CH ALPHA VIALI X30

  CH-ALPHA-Иновативен начин на подобрување на здравјето на зглобовите! Поттикнува регенерација на р’скавицата!CH-ALPHA е колаген што содржи биоактивни колагенски пептиди,уникатна комбинација на амино киселини, неопходни за изградбата на р’скавичното ткиво.CH-ALPHA е природен продукт со комбинација на амино киселини ИДЕНТИЧНА на онаа во колагенот во меѓуклеточниот матрикс на зглобовите во телото.
  3.471,00 ден
  Слика на CHALPHA JOINT GEL

  CHALPHA JOINT GEL

  CH ALPHA joint gel ( содржи арника,темјан,ѓумбир), за болни и преоптеретени зглобови и мускули.Гелот за зглобови е смирувачки и релаксирачки,немасен и нелеплив кој брзо продира длабоко во зглобовите и мускулите каде што го стимулира регенеративниот проток на крв.
  645,00 ден
  Слика на QYRA KOLAGEN AMP X21

  QYRA KOLAGEN AMP X21

  QYRA – Intensive care collagen.Verisol-биоактивните колагенски пептиди директно го стимулираат метаболизмот на фибробластите на кожата да создаваат нов колаген, а со тоа ја зголемуваат хидратацијата и еластичноста а ја намалуваат и длабочината на брчките.Кожата се измазнува, станува мека, сјајна и затегната.
  2.522,00 ден
  Филтри Close
  Min: 645,00 ден Max: 3.525,00 ден
  ден645 ден3525