Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  GYNEX 4 vagitorii x 10

  Производител: FITOFARM
  Гинекс 4 вагиториите се комбинација од хербални екстракти (алое,масло од невен,екстракт од ехинацеа,витамин Е),кои ги ублажуваат симптомите поврзани со зголемена вагинална секреција при различни гинеколошки воспалителни состојби и ја забрзуваат регенерацијата и епителизацијата на вагиналната слузница.Употреба: една до две вагитории на ден се става длабоко во вагината.
  375,00 ден
  i h
  *
  *
  *