Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH 5 HYDROXYTRYPTOFAN TBL 60X50 MG

  Производител: HEALTH AID
  5-хидрокситриптофан е аминокиселина која нормално се произведува во човековиот организам .Најзастапена е во протеините и е следниот чекор во создавањето на серотонинот или хормонот на среќа.
  1.274,00 ден
  i h
  *
  *
  *