Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH AID

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на HEALTH Co Q 10 200 mg x 30cps

  HEALTH Co Q 10 200 mg x 30cps

  Коензимот Q10 е важна клеточна компонента која се наоѓа во митохондриите на сите живи клетки и помага храната да се претвори во клеточна енергија.
  1.775,00 ден
  Слика на HEALTH CRANPROBIO X30 CPS

  HEALTH CRANPROBIO X30 CPS

  CranProbio е додаток на исхрана со висока концентрација на пробиотски соеви од Lactobacillus и Bifidobacterium каде исто така се комбинирани со брусница и цитрон.
  1.163,00 ден
  Слика на HEALTH 5 HYDROXYTRYPTOFAN TBL 60X50 MG

  HEALTH 5 HYDROXYTRYPTOFAN TBL 60X50 MG

  5-хидрокситриптофан е аминокиселина која нормално се произведува во човековиот организам .Најзастапена е во протеините и е следниот чекор во создавањето на серотонинот или хормонот на среќа.
  1.274,00 ден
  Слика на HEALTH AID A - Z MULTIVIT

  HEALTH AID A - Z MULTIVIT

  Избалансиран витамински и минерален додаток во исхраната идеален за секој што сака да обезбеди внесување на доволни дневни количини на витамини и минерали, збогатени со лутеин за здрав начин на живот.
  805,00 ден
  Слика на HEALTH AID ATROTONE ybl x60

  HEALTH AID ATROTONE ybl x60

  Atrotone таблетите се формулација која обезбедува уникатна комбинација на висококвалитетен глукозамин, хондроитин сулфат, зеленоусна школка во прав колаген тип II, екстракт од куркума, манган, МСМ кои овозможуваат продолжено дејство. Формулацијата е дополнета со
  1.265,00 ден
  Слика на HEALTH ALERGFORTE tbl x60

  HEALTH ALERGFORTE tbl x60

  Имунолошка поддршка за сезонска чувствителност, нова формула која ги комбинира куркумин, екстракт од кора на приморски бор, витамин Ц.
  946,00 ден
  Слика на HEALTH ALOE VERA GEL 250 ML

  HEALTH ALOE VERA GEL 250 ML

  HealthAid формулирал 100 % природен гел од алое вера познат по своите лековити својства кој делува смирувачки на иритираната и изгорена кожа.Гелот има својства да дава доволна влажност и брза регенерација.
  926,00 ден
  Слика на HEALTH BABY VIT 25 ML

  HEALTH BABY VIT 25 ML

  Широк спектар на комбинирани витамини и минерали кои овозможуваат здрав и правилен раст и развој на секое новороденче.
  849,00 ден
  Слика на HEALTH BETA GLUCAN COMPLEX X 30CAPS

  HEALTH BETA GLUCAN COMPLEX X 30CAPS

  Beta Glucan Complex ги комбинира придобивките од витамините Ц, Д3 и Б12, како и селенот, бакарот, цинкот и фолатот за кои што е познато дека придонесуваат за нормално функционирање на здравиот имунолошки систем
  1.256,00 ден
  Слика на HEALTH BETAIMUNE X30 CPS

  HEALTH BETAIMUNE X30 CPS

  Оптимална комбинација за нормален имун систем.Betaimune содржи мешани бобинки, екстракт од кора од бор, мешани каротеноиди, коензим Q10 и биофлавоноиди.Збогатен е со витамин А, витамин Д, витамин Ц, цинк, бакар и селен.
  1.009,00 ден
  Слика на HEALTH BRAIN VIT x60 tbl

  HEALTH BRAIN VIT x60 tbl

  Таблетите BrainVit® овозможуваат поддршка за нормално функционирање на нервниот систем. Уникатна формулација која содржи ниацин, рибофлавин, тиамин, витамин Б12, витамин Ц.
  1.398,00 ден
  Слика на HEALTH CITRUS BIOFLAVONOIDI 1000 MG

  HEALTH CITRUS BIOFLAVONOIDI 1000 MG

  Citrus Bioflavonoids претставува препарат кој содржи екстракт на цитрусни биофлавоноиди кои се природни супстанции и се застапени најмногу во цитрусните плодови.
  886,00 ден
  Слика на HEALTH CYSTICARE tbl x60

  HEALTH CYSTICARE tbl x60

  Cysticare поддршка за здрав уринарен систем,нова формула која е богата со магдонос и смрека. Формулацијата содржи дополнително екстракт од брусница, витамин Ц, цитрус биофлавоноиди.
  908,00 ден
  Слика на HEALTH HAEMOVIT plus cps x30

  HEALTH HAEMOVIT plus cps x30

  Haemovit plus се капсули кои се специјално формулирани да ги овозможат сите неопходни материи за одржување на нормално ниво на железо и хемоглобин во крвта, како и здрави крвни клетки, а воедно го подобрува и имунитетот.
  844,00 ден
  Слика на HEALTH HAIR-VIT x30 cps

  HEALTH HAIR-VIT x30 cps

  Hair-Vit е формула која обезбедува одржување и нега на нормална коса, богата со биотин и цинк. Соодветни се и за мажи и за жени.
  874,00 ден
  Слика на HEALTH HYALUROVIT x30 tbl

  HEALTH HYALUROVIT x30 tbl

  Hyalurovit таблетите содржат Хиалуронска киселина, состојка која природно се содржи во ткивата на телото, каде со текот на стареењето таа се разложува.Витаминот Ц придонесува за нормално формирање на колаген, за нормално функционирање на кожата,непцата, коските
  1.348,00 ден
  Слика на HEALTH JUNIOR -VIT tbl.x30 tbl nad 2godini

  HEALTH JUNIOR -VIT tbl.x30 tbl nad 2godini

  Junior-vit таблетите се специјално формулирани за да им ги обезбедат сите витамини, минерали и додатни елементи на Вашите деца како додаток во нивната исхрана.
  885,00 ден
  Слика на HEALTH KIDZ OMEGA SIRUP 200 ML

  HEALTH KIDZ OMEGA SIRUP 200 ML

  KidzOmega Liquid претставува сируп кој е одличен извор на есенцијалните ЕПА и ДХА омега 3 масни киселини со вкус на шумски плодови.
  1.339,00 ден
  Слика на HEALTH KIDZ OMEGA X60 CPS za zvakanje

  HEALTH KIDZ OMEGA X60 CPS za zvakanje

  KidzOmega е одличен извор на омега 3 масни киселини EPA и DHA со прекрасен вкус на портокал во кој ќе уживаат децата.
  913,00 ден
  Слика на HEALTH KOREGIN 3000 X30 TBL

  HEALTH KOREGIN 3000 X30 TBL

  Женшен е најпознатата билка на Далечниот Исток, што се користи од страна на луѓе во целиот свет за одржување на силата и виталноста.
  1.040,00 ден
  Филтри Close
  Min: 805,00 ден Max: 1.775,00 ден
  ден805 ден1775