Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH AID ATROTONE ybl x60

  Производител: HEALTH AID
  Atrotone таблетите се формулација која обезбедува уникатна комбинација на висококвалитетен глукозамин, хондроитин сулфат, зеленоусна школка во прав колаген тип II, екстракт од куркума, манган, МСМ кои овозможуваат продолжено дејство. Формулацијата е дополнета со
  1.265,00 ден
  i h
  *
  *
  *