Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH ALOE VERA GEL 250 ML

  Производител: HEALTH AID
  HealthAid формулирал 100 % природен гел од алое вера познат по своите лековити својства кој делува смирувачки на иритираната и изгорена кожа.Гелот има својства да дава доволна влажност и брза регенерација.
  926,00 ден
  i h
  *
  *
  *