Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH BETAIMUNE X30 CPS

  Производител: HEALTH AID
  Оптимална комбинација за нормален имун систем.Betaimune содржи мешани бобинки, екстракт од кора од бор, мешани каротеноиди, коензим Q10 и биофлавоноиди.Збогатен е со витамин А, витамин Д, витамин Ц, цинк, бакар и селен.
  1.009,00 ден
  i h
  *
  *
  *