Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH HAEMOVIT plus cps x30

  Производител: HEALTH AID
  Haemovit plus се капсули кои се специјално формулирани да ги овозможат сите неопходни материи за одржување на нормално ниво на железо и хемоглобин во крвта, како и здрави крвни клетки, а воедно го подобрува и имунитетот.
  844,00 ден
  i h
  *
  *
  *