Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH HYALUROVIT x30 tbl

  Производител: HEALTH AID
  Hyalurovit таблетите содржат Хиалуронска киселина, состојка која природно се содржи во ткивата на телото, каде со текот на стареењето таа се разложува.Витаминот Ц придонесува за нормално формирање на колаген, за нормално функционирање на кожата,непцата, коските
  1.348,00 ден
  i h
  *
  *
  *