Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH KIDZ OMEGA SIRUP 200 ML

  Производител: HEALTH AID
  KidzOmega Liquid претставува сируп кој е одличен извор на есенцијалните ЕПА и ДХА омега 3 масни киселини со вкус на шумски плодови.
  1.339,00 ден
  i h
  *
  *
  *