Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH PREGNAZON tbl x30

  Производител: HEALTH AID
  Pregnazon® таблетите се специјално направени и внимателно балансирани за да ја обезбедат препорачаната дневна доза на фолна киселина (400μg) која придонесува за нормален раст на плодот заедно со 22 останати корисни состојки што дава оптимална хранлива вредност за сите фази на бременоста и раното мајчинство.
  815,00 ден
  i h
  *
  *
  *