Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH V-VEIN x 60 tbl

  Производител: HEALTH AID
  Најчести нарушувања на венскиот систем се т.н проширени вени.Варикозните вени се манифестираат со трнење, отоци и чувство на тежина во нозете.V-Vein е специјално формулиран препарат кој може да даде нутритивна поддршка и баланс на организмот.
  1.109,00 ден
  i h
  *
  *
  *