Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HEALTH VITAMIN B12 oral sprey 20 ml

  Производител: HEALTH AID
  Vitamin B12 Spray 1000 µg претставува уникатна формулација за сублингвална употреба која ви овозможува лесна,брза и безболна апликација на високи, терапевтски дози на витаминот Б12.
  1.148,00 ден
  i h
  *
  *
  *