Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HELIOCARE 360 INVISIBLE SPRAY SPF50+ 200ml

  Производител: Cantabria Labs
  Транспарентен спреј со заштитен фактор 50.Единстевена формулација наменета за фото-имуно заштита од штетното дејство на УВА и УВБ зраците на сонцето,за сите типови на кожа.Спрејот ја обновува,храни и заштитува кожата.Истовремено се спречува појава на алергиски реакции на кожата.Не ја суши кожата.Се нанесува неколку пати во денот,пред изложување на сонце.
  1.169,00 ден
  i h
  *
  *
  *