Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYDRABIO CREME 50ml

  Производител: BIODERMA
  Богат хидратантен крем за сува и многу сува кожа.Интензивно хидрира и ја подобрува природната сјајност на кожата. Одлична подлога за шминкa.Употреба:се нанесува на лицето и вратот наутро и/ или навечер после чистење на лицето.
  1.048,00 ден
  i h
  *
  *
  *